INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

projektowanie i produkcja

Kontenery od A do Z

ekologia, ekonomia, niezawodność

Profesjonalizm i zaangażowanie

kompleksowe usługi od doradztwa po transport

FIRMA

BEAC sp. z o.o. posiada dwudziestoletnie doświadczenie i tradycje w projektowaniu i produkcji. Nasza szeroka oferta obejmuje nie tylko najpopularniejsze typy kontenerów, ale także kontenery specjalne, pojemniki i konstrukcje stalowe wykonane w oparciu o projekty własne naszych klientów.

Od chwili złożenia zapytania ofertowego, do końca realizacji zamówienia, nasz klient może być pewny, że współpraca z nami przebiega na najwyższym poziomie. Wszystkie wyprodukowane kontenery i konstrukcje podlegają szczegółowym procedurom kontroli jakości a dzięki temu, produkty finalne spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

NASZA KADRA

Naszą firmę tworzą doświadczeni konstruktorzy i wykwalifikowani specjaliści  działu produkcji.

Dzięki nieustannym inwestycjom w kapitał ludzki podnosimy kwalifikacje, utrwalamy poczucie stabilności zatrudnienia wśród naszych pracowników.

Budujemy atmosferę zaufania i współodpowiedzialności za to, co robimy, bo mamy wspólny cel – satysfakcję naszych klientów.

OBSŁUGA

Zapewnienie doskonałej jakości produktów i usług jest dla nas priorytetem. Dzięki skutecznym metodom zarządzania ukierunkowanym na satysfakcję klienta, spółka BEAC odnotowuje szybki wzrost w wielu obszarach swojej działalności w ostatnich latach.

Korzystając z dotychczasowych doświadczeń i wieloletniej obecności na rynku europejskim i krajowym, zbudowaliśmy długofalowe relacje z klientami.

Realizacja całego procesu, od projektowania aż po dostawę gotowego produktu, jest wykonywana zawsze na czas i na najwyższym poziomie.

POLITYKA CENOWA I JAKOŚCIOWA

Dzięki właściwej polityce zarządzania utrzymujemy ciągły wzrost w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości sektora gospodarowania odpadami, budownictwa i przemysłu motoryzacyjnego.

Pozyskujemy nowych klientów, dokonujemy nowych inwestycji i przede wszystkim zapewniamy naszym kontrahentom wysoką jakość produktów i usług w stosunku do podobnych o tej samej specyfikacji.

Dogłębna analiza złożonych przez klientów zapytań oraz projektowanie produktów od podstaw, pozwala na zachowanie korzystnych relacji między jakością wytwarzanych konstrukcji a ich ceną.

TWORZYMY Z PASJĄ

Wiedza i zaangażowanie naszych konstruktorów przekłada się na powstawanie nowych wyrobów, które projektowane są przez nich z myślą o jakości, wytrzymałości i trwałości.

Już na etapie projektowania sprawdzamy nasze produkty pod kątem wymagań stawianych im środowisku roboczym, aby sprostały wyzwaniom związanym z codzienną eksploatacją w swojej branży.

Projektujemy i produkujemy dla odbiorców prywatnych jak i sektora publicznego zarówno w kraju jak i za granicą.

JAKOŚĆ

W codziennej pracy dążymy do tego, aby wszystkie produkty były wykonane według najwyższych standardów, zgodnie z obowiązującymi normami i przy wykorzystaniu najlepszych materiałów.

Kontenery i inne produkty zaprojektowane i wykonane są tak, aby zapewniały trwałość, niezawodność i bezpieczną eksploatację.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

BEAC Sp. z o.o.
ul. Niepodległości 4-6
77-310 Debrzno
tel: +48 (59) 8335162
e-mail: info@beac.pl